50متری/دریاچه چیتگر/مجلل و هوشمند/دفتر مرکزی
1 هفته پیش در دریاچه شهدای خلیج فارس
کپی شد
قیمت کل
450,000,000 تومان
قیمت هر متر
9,000,000 تومان
سرویس بهداشتی
ایرانی و فرنگی
❇️شرایط پرداختی ایده آل با بودجه شما خریداران ❇️
⬅️ قابل تهاتر و یا معاوضه با:
آپارتمان، زمین، خودرو (دارای سند تک برگ)
امکانات واحد و برج به روز و مهندسی سازه
سازه زد زلزله و مستحکم
لابی 24 ساعته
مهد کودک
سالن بدنسازی
هایپر
سالن اجتماعات و سینما
زمین ورزشی چند منظوره
✔️طبقات بالا بدون مشرف دارای ویو ابدی
✔️دارای یک میلیارد تومان وام
✔️متراژ واحدها از 50 تا 200 مترمربع
✔️ساخته شده با متریال درجه یک ایرانی
✔️سود تضمین شده
✔️رزومه ای قوی و معتبر با امکان استعلام جهت اعتماد خریداران محترم
☑️زیر نظر قوه قضائیه/وزارت تعاون/شهرداری
☑️مستقیم و بدون واسطه از تعاونی به قیمت انبوه سازی خرید کنید
☑️بدون نیاز به پرداخت کمیسیون
⚠️توجه توجه⚠️
❌جهت جلوگیری از هر گونه سوءاستفاده و یا کلاهبرداری لطفاً به قسمت افزونه ها توجه کنید!
در این قسمت, افزونه هایی همچون: کارمند رسمی تعاونی، خرید بدون واسطه، کدرهگیری, قدرالسهم و…. لحاظ شده.
امیدواریم با این روش بتوانیم روند خریدتان را ایمن و هموار سازیم❌
-> کارمند رسمی تعاونی مسکن:بحرینی