تائید
فروش مسکونیآپارتمان50متری/نورگیر/پارکینگدار/تک خواب

50متری/نورگیر/پارکینگدار/تک خواب

2 ساعت پیش در جیحون

متراژ
50
ساخت
1388
اتاق
1
آسانسور
ندارد
قیمت کل
‏8,050,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏161,000,000 تومان
طبقه
همکف
⭐️فروش اپارتمان 50 متری فرصتی بی نظیر برای سکونت و سرمایه گذاری⭐️

✅️50 متری
✅️1 خواب
✅️طبقه همکف

___ ___ ___ ___ ___ ___ ___ ___

✨️پارکینگدار
✨️انباری بزرگ و جادار
✨️امکانات همه سندی
✨️سندتک برگ

___ ___ ___ ___ ___ ___ ___ ___

⚜️سال ساخت 88
⚜️چهار طبقه تک واحدی
⚜️دارای پاسیو بزرگ

⭐️عزیزانی که این واحد رو خریداری کنن میتوانن پاسیو رو تبدیل به اتاق دوم کنن⭐️

☎️برای هماهنگی بازدید تماس تلفنی