تائید
فروش مسکونیآپارتمان50متری یه خواب تهرانپارس

50متری یه خواب تهرانپارس

12 ساعت پیش در تهران پارس

متراژ
50
ساخت
1395
اتاق
1
قیمت کل
‏8,100,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏162,000,000 تومان
طبقه
4
فروش آپارتمان 50 متری خوش نقشه | تهرانپارس
قیمت استثنایی: فقط 8 میلیارد و 100 میلیون تومان

اگر دنبال یک واحد جمع وجور، خوش ساخت و در ساختمانی منظم و با مدیریت عالی هستی، این گزینه رو از دست نده!

✅ مشخصات ملک:
50 متر مفید
1 خواب استاندارد و نورگیر
12 سال ساخت
طبقه چهارم
ساختمان 6 واحدی کم جمعیت

فایل شخصی و آماده بازدید

تماس بگیرید تا قبل از فروش، این فرصت عالی رو از دست ندید!

مستانه جاوید هستم

مشاور تخصصی خرید، فروش، رهن و اجاره در مناطق 1، 3 و 4 تهران

این فایل، فایل شخصی و اختصاصی بنده ست و در این محدوده با این شرایط، مشابهش موجود نیست.

✅ انتخابی مناسب برای سکونت یا سرمایه گذاری

✅ فایل واقعی و قابل بازدید

✅ مشاوره صادقانه و پیگیری حرفه ای تا انجام معامله

برای اطلاعات بیشتر و هماهنگی بازدیدتماس بگیرید.