تائید
فروش مسکونیآپارتمان51 متر ، نوساز ، آسانسور دار ، لعل آخر

51 متر ، نوساز ، آسانسور دار ، لعل آخر

5 ساعت پیش در استاد معین

متراژ
51
ساخت
1403
اتاق
1
آسانسور
دارد
پارکینگ
ندارد
انباری
ندارد
قیمت کل
‏8,700,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏170,588,000 تومان
طبقه
2
دپارتمان بزرگ دریا

واحد 51 متری
تک خواب
چهار طبقه دو واحدی
طبقه دوم
ساخت 1403

امکانات
آسانسور
بالکن

دسترسی راحت و آسان به مراکز خرید و درمان

لوکیشن
لعل آخر

جهت هماهنگی بازدید تماس بگیرید

مشاور همراه شما در مسیر زیبای خانه دار شدن

نادر بهرامی