تائید
فروش اداری و تجاریمغازه و غرفه51 مترمربع مغازه قلم شاهین ویلا

51 مترمربع مغازه قلم شاهین ویلا

1 هفته پیش در باغستان

متراژ
51
ساخت
1380
اتاق
بدون اتاق
قیمت کل
‏20,400,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏400,000,000 تومان
یک باب مغازه تجاری در بهترین منطقه خیابان قلم شاهین ویلا واگذار میشود
محله پر رفت و آمد و با تردد بالا و سابقه کسب و کار بیش از 25 سال
مساحت مغازه 51 متر مربع (کف 45 متر مربع
کف مغازه و 18 متر بالکن )دیوارها سنگ و سرامیک
دارای سرویس بهداشتی و آبدارخانه
دارای کرکره برقی و کولر گازی
انشعابات آب و برق و گاز و تلفن
و دیگر امکانات
امکان تهاتر و معاوضه با آپارتمان و واحد در منطقه