تائید
فروش مسکونیآپارتمان51 متری فول دیزایین *وام اماده سند تک برگ* پارکینگ

51 متری فول دیزایین *وام اماده سند تک برگ* پارکینگ

2 روز پیش در فردیس

متراژ
51
ساخت
1401
اتاق
1
قیمت کل
‏5,120,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏100,392,000 تومان
طبقه
1
با سلام

دپارتمان بزرگ کیان همراه خرید شماست

__

صداقت سابقه فایلینگ قوی *

آپارتمان 51 متری لوکس و شیک

✅یک خواب تخت خور
✅خوش نقشه قابل چیدمان
✅نورگیر عالی آفتاب
✅فول امکانات
✅سند تک برگ
✅وام آماده دارد

__

⭕️با هر نقدینگی فایل مناسب برای شما داریم

⭕️مرکزیت غرب تهران بورس سرمایه گذاری کل ایران

__

فقط یک تماس تا مالک شدن شما

پاسخگویی 24 ساعته

جهت اطلاعات و مشاوره هماهنگی همین الان تماس بگیر ❤