تائید
فروش اداری و تجاریدفتر کار، اتاق اداری و مطب51متر / تاپ لوکیشن/ سند مسکونی موقعیت اداری

51متر / تاپ لوکیشن/ سند مسکونی موقعیت اداری

1 روز پیش در سلسبیل شمالی

متراژ
51
ساخت
1380
اتاق
1
آسانسور
ندارد
پارکینگ
ندارد
انباری
دارد
قیمت کل
‏6,500,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏127,450,000 تومان
طبقه
3
♦️املاک بزرگ سناتور♦️

✅مناسب فعالیت های اداری و درمانی و خدماتی

✅دفاتر فنی مهندسی
✅دندانپزشکی
✅وکالت
✅روانشناسی
✅و.......

⭕مشخصات ملک⭕

✅51متر /1خوابه
✅3طبقه /1واحدی
✅طبقه /3

⭕امکانات ملک⭕

✅انباری سندی
✅بالکن کاربردی

⚜️موقعیت ملک عالی برای مشاغل اداری
⚜️موقعیت آذربایجان
⚜️چسب مترو
⚜️دسترسی به مترو و بی ارتی در کمترین زمان ممکن
⚜️چسب شاه راه پایتخت (آزادی)

قابلیت دریافت هرگونه وام مسکن

قابلیت رهن کامل واحد به مبلغ 850 به عهده املاک در صورت نیاز

♦️کارشناس حرفه ای منطقه
مهندس مهران
لطفاً هرگونه مشکل یا نقص مرتبط با آگهی را گزارش دهید
گزارش آگهی
یاداشت من
یادداشت تنها برای شما قابل دیدن است .

آژانس املاک بزرگ سناتور با ۲شعبه فعال