تائید
فروش مسکونیآپارتمان51متر لوکس فول بازسازی (نزدیک مترو و اتوبان )

51متر لوکس فول بازسازی (نزدیک مترو و اتوبان )

1 روز پیش در خواجه نظام الملک

متراژ
51
ساخت
1389
اتاق
1
آسانسور
ندارد
قیمت کل
‏7,000,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏137,254,000 تومان
طبقه
4
تعداد واحد در طبقه
1
تعداد کل طبقات
4
✅ خیرو برکت جاری. ✅

51متر تک خواب فول بازسازی
دسترسی عالی به اتوبان صیاد
دسترسی عالی به متروی سرباز وطن
بسیار خوش نقشه با نورگیر عالی
انباری اختصاصی
پارکینگ
بالکن
4طبقه تک واحدی (طبقه چهارم)
17ساله
آشپزخانه mdf
سرمایش و گرمایش :کولر آبی شومینه
1خط تلفن