تائید
فروش مسکونیآپارتمان52 متر آکواریوم/فول امکانات/بینظیر در منطقه

52 متر آکواریوم/فول امکانات/بینظیر در منطقه

2 روز پیش در باشگاه نفت

متراژ
52
ساخت
1396
اتاق
1
قیمت کل
‏11,300,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏217,307,000 تومان
طبقه
5
تعداد کل طبقات
5
"به نام خدا"

52 متر یک خواب

فول امکانات

پارکینگ، انباری، آسانسور، تراس

⭕️خطی رو به آفتاب، سالن پرده خور⭕️

واحد آکواریوم، بسیار دلباز

خوش نقشه، خوش چیدمان

مشاور: خانم عطایی
خیابان خسرو پرویز، روبروی نهم غربی، املاک خانه سبز☘️