تائید
فروش مسکونیآپارتمان52 متر / تکخواب/ طبقه 2/ کرمان جنوبی

52 متر / تکخواب/ طبقه 2/ کرمان جنوبی

20 ساعت پیش در کرمان

متراژ
52
ساخت
1402
اتاق
1
آسانسور
دارد
پارکینگ
ندارد
انباری
ندارد
قیمت کل
‏9,900,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏190,384,000 تومان
طبقه
2
تعداد واحد در طبقه
1
تعداد کل طبقات
4
دپارتمان جزیره در خدمت شماست.

⚜️واحد های رویایی خودتون رو از ما بخواهید⚜️

✅️52 متر
✅ مشاعات تمیز با مدیریت

⚜️طبقه چهارم هم واحد هست با قیمت 10/200/000

⭕️مالک فروشنده واقعی⭕️

بازدید = پسندیدن
کارشناس : راد