تائید
فروش مسکونیآپارتمان52 متر یک خواب مجاهد کبیر جنوبی

52 متر یک خواب مجاهد کبیر جنوبی

13 ساعت پیش در جنت‌آباد جنوبی

متراژ
52
ساخت
1385
اتاق
1
آسانسور
ندارد
پارکینگ
ندارد
انباری
دارد
قیمت کل
‏12,550,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏241,346,000 تومان
طبقه
1
تعداد کل طبقات
4

✅ واحد تخلیه و آماده تحویل

✅ کارشناس فروش منطقه 5 نوبختی بهرام