تائید
فروش مسکونیآپارتمان52متر/تکخواب/موقعیت عالی

52متر/تکخواب/موقعیت عالی

1 هفته پیش در شهرک فردوس

متراژ
52
ساخت
1389
اتاق
1
آسانسور
ندارد
قیمت کل
‏6,000,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏115,384,000 تومان
طبقه
1
وضعیت واحد
بازسازی نشده
52مترتکخواب
3طبقه تکواحدی
طبقه اول
پارکینگ غیر مزاحم
انباری
واحد فوق شخصی ساز
فوق العاده خوش نقشه
بدون یه سانت پرتی
گذر 8
مناسب سکونت و سرمایه گذاری
فروش فوری

جهت اطلاعات بیشتر تماس حاصل فرمائید

مسکن همپا

مشاورشما:
خالقی