ویرایش تست
بستن
جهت استفاده از تمام امکانات سامانه وارد حساب کاربری خود شوید.
ورود / عضویت
0
0
0
آگهی جدید
0
تقاضای جدید
0
تیکت
0
یاد آوری
0
چت
0
آپارتمان
52متر/تکواحدی همکف/بالکن+پاسیو/میرجلیلی
52متر/تکواحدی همکف/بالکن+پاسیو/میرجلیلی
3 روز پیش در حلال احمر
کپی شد
اطلاعات تماس
چت
درخواست بازدید
متراژ
52
ساخت
1384
اتاق
1
آسانسور
ندارد
پارکینگ
ندارد
انباری
دارد
قیمت کل
4,000,000,000 تومان
قیمت هر متر
76,923,000 تومان
طبقه
همکف
تعداد واحد در طبقه
1
تعداد کل طبقات
4
✨هوالرزاق
❌لطفا متن آگهی را با دقت مطالعه کنید❌
❇️بهترین گزینه برای خرید خانه در قلب منطقه 11
❇️لوکیشن عالی/کوچه با گذر 6 متری
❇️دسترسی تاپ به مترو و بی ار تی و مراکز خرید
____مشخصات این واحد شیک و خوش قیمت____
✔️52 متر/1 خواب/بازسازی شده مرتب
✔️4 طبقه تک واحدی/طبقه همکف
✔️نما سنگ/مشاعات عالی و تمیز
✔️4 متر انباری سندی/بالکن/10 متر پاسیو مسقف
✔️خوش نقشه/نورگیر بینظیر/بدون پرتی خوش چیدمان
✔️تازه نقاشی شده/کفپوش سرامیک/شیرالات اهرمی نو
✔️کابینت هایگلاس/هود لمسی/گاز صفحه ای
✅تخلیه آماده سکونت
✅سند تک برگ آماده انتقال
✅مالک فروشنده واقعی
✅مناسب سرمایه گذاری یا سکونت
_____چطوری بخری؟!_____
قیمت کل 5700
قابلیت وام اوراق تا 1 میلیارد بدون دوندگی
قابلیت رهن تا 700 به عهده املاک
نقدینگی شما خریدار محترم فقط 4 میلیارد
خریدار نقدی؟!
تخفیف ویژه پای قرارداد
❌تماس بگیرید برای بازدید و یک معامله شیرین هم برای سرمایه گذاری هم برای حفظ سرمایه ارزشمندتان
✨املاک پایدار
صدیقی هستم کارشناس و همراه شما در منطقه
❇️از اولین تماس تا آخرین امضا همراه شما هستیم
ثبت امتیاز برای آگهی
پس از بررسی دقیق اطلاعات ملک، نظر خود را دربارهی مطابقت آگهی با واقعیت، عکسها، قیمتگذاری و سایر ویژگیها ثبت کنید تا به دیگران برای تصمیمگیری بهتر کمک کنید.