تائید
فروش مسکونیآپارتمان52متر/فول امکانات/تخلیه

52متر/فول امکانات/تخلیه

5 ساعت پیش در هفت چنار

متراژ
52
ساخت
1398
اتاق
1
انباری
ندارد
قیمت کل
‏7,550,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏145,192,000 تومان
طبقه
3
تعداد کل طبقات
5
باسلام
املاک بزرگ فرتاک
✅️52متر✅️
سالن مربع✅️
✅️مبلغ پارکینک 500جداگانه✅️
✅️مشاورقدیمی منطقه: زمانی✅️