تائید
فروش مسکونیآپارتمان52متر*پارکینگ اختصاصی*سرمایه گذاری*کرمان شمالی

52متر*پارکینگ اختصاصی*سرمایه گذاری*کرمان شمالی

2 روز پیش در مجیدیه

متراژ
52
ساخت
1383
اتاق
1
آسانسور
ندارد
قیمت کل
‏10,450,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏200,961,000 تومان
طبقه
1
⭕️مالک فروشنده واقعی⭕️

〽️فرصت طلایی خرید〽️

✅️وام 1300 م زوجبن/760 انفرادی

[هم سقف،هم سرمایه]

✔️52 متر
✔️1 خواب
✔️پارکینگ سندی
✔️انباری سندی
✔️سالن مربع

✅️1.300 رهن به عهده ما

✅️سند تک برگ آماده انتقال

✔️دسترسی عالی به اتوبان امام علی
✔️دسترسی عالی به مترو

〽️بیشترین تنوع فایلینگ برای عموم سلایق
〽️فعالیت vip جهت فروش آپارتمان شما ظرف 72 ساعت

✔️دپارتمان بزرگ شهر ملک

✔️کارشناس فروش:آقای سیدی