تائید
فروش مسکونیآپارتمان52متر/پارکینگ دار/طبقه 2 سندی/غرق نور

52متر/پارکینگ دار/طبقه 2 سندی/غرق نور

7 ساعت پیش در شارق شرقی

متراژ
52
ساخت
1381
اتاق
1
آسانسور
ندارد
قیمت کل
‏7,250,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏139,423,000 تومان
طبقه
3
تعداد کل طبقات
4
⭐ فروش فوری آپارتمان 52 متری با پارکینگ ⭐ ⭕ مشخصات کلیدی:
- متراژ: 52 متر
- تعداد اتاق خواب: 1 خواب
- طبقه: 3
- سال ساخت: 1381
- نورگیری عالی و نقشه ای خوش ساخت
- دسترسی آسان به مترو، مراکز خرید و بیمارستان
- مناسب برای سرمایه گذاری و سکونت
❗ شرایط ویژه:
- قابل زهن تا مبلغ 700 میلیون تومان رهن کامل
- امکان دریافت وام با معرفی کارگزار توسط ما در کمتر از یک ماه
- سند تک برگی آماده
☎️ مشاوره رایگان با محمد رنجبر ☎️
⭐ فرصتی کم نظیر برای خرید این ملک استثنایی! ⭐ ⚕️ بهترین خرید را در کمترین زمان تجربه کنید ⚕️