تائید
فروش مسکونیآپارتمان52متری/تاپ لوکیشن/ نگین منطقه/مدت محدود

52متری/تاپ لوکیشن/ نگین منطقه/مدت محدود

19 ساعت پیش در استاد معین

متراژ
52
ساخت
1405
اتاق
1
آسانسور
دارد
پارکینگ
ندارد
انباری
ندارد
قیمت کل
‏11,750,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏225,961,000 تومان
طبقه
1
تعداد کل طبقات
5
⚜️دپارتمان بزرگ دریا⚜️

با پنج شعبه فعال در غرب تهران

✅ 52 متر
✅ 1 خوابه
✅ 5 طبقه دو واحدی
✅ طبقه: 1

امکانات:

✅ بالکن
✅ آسانسور

️ سال ساخت: 1405

قیمت: 11.750میلیارد

لوکیشن : کارون دامپزشکی

کارشناس فروش : مهندس شیشه گران