تائید
فروش مسکونیآپارتمان53 متر تکخواب فول امکانات سی متری جی / سادات

53 متر تکخواب فول امکانات سی متری جی / سادات

1 هفته پیش در جی

متراژ
53
ساخت
1395
اتاق
1
قیمت کل
‏6,900,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏130,188,000 تومان
طبقه
4
تعداد واحد در طبقه
تعداد کل طبقات
4
هوالرزاق

53 متر
تکخواب

4 طبقه 2 واحدی
طبقه 4

9 سال ساخت

فول امکانات
پارکینگ سندی غیرمزاحم + پارکینگ مهمان
اسانسور
انباری

آکواریوم نور
سالن پرده خور
گذر پهن 8 متری

300 میلیون پیش ماهی 5/500 اجاره تا برج 7
از مبلغ کل کسر می گردد

پارکینگ طبق عرف منطقه جداگانه محاسبه می شود
لوکیشن : سی متری جی انتهای خیابان سادات

مشاور شما : بزرگی