تائید
فروش مسکونیآپارتمان53 متر / نما تراورتن / تاپ لوکیشن / نقشه عالی

53 متر / نما تراورتن / تاپ لوکیشن / نقشه عالی

1 روز پیش در سازمان برنامه جنوبی

متراژ
53
ساخت
1399
اتاق
1
قیمت کل
‏14,000,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏264,150,000 تومان
طبقه
3

⚠️ سازمان برنامه ⚠️
✅ 53 متر / یک خواب
✅ نقشه بی نظیز
✅ فول امکانات
✅ نما و مشاعات بسیار تمیز
✅ ساختمان دارای مدیریت بسیار قوی و همسایه های خوب
⚜️ بدون مشابه در لوکیشن ⚜️
✅ بازدید این واحد زیبا رو از دست ندهید
✅ خانه دار شدن سخت نیست ؛ به ما بسیارید
واحد به مبلغ 800 میلیون تومان در رهن مستاجر می باشد

مشاور و کارشناس قدیمی منطقه 5 : دانیال