تائید
فروش مسکونیخانه و ویلا53 متر ویلایی فروشی در شهرک علائین

53 متر ویلایی فروشی در شهرک علائین

2 هفته پیش در انلاین

متراژ
53
ساخت
1381
اتاق
1
آسانسور
ندارد
پارکینگ
ندارد
انباری
دارد
متراژ زمین
53
قیمت کل
‏4,630,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏87,358,000 تومان
وضعیت واحد
بازسازی نشده
بالکن
دارد
⚜️بنام خداوند زیبا سخن⚜️

❌️لطفاً تاانتهای صفحه رفته و روی کلمه همه آگهی ها بزنید و از همه فایلها دیدن فرمائید❌️

⚜️⚜️⚜️املاک زمرد ⚜️⚜️⚜️

✔️خرید ✔️فروش ✔️رهن ✔️اجاره

⚜️مشارکت در ساخت ⚜️

⭐53 متر ویلائی
⭐بازسازی شده
⭐٪100 فروشنده
⭐ نور گیر عالی
⭐خوش نقشه
⭐قابلیت رهن به مبلغ 600 میلیون تومان را دارد
⭐نقل انتقال سند در اداره موقوفات آستان حضرت عبدالعظیم (ع) انجام میگردد

فایلهای مشابه با متراژ و قیمت مختلف موجود است.

لطفا در ساعات ذکر شده تماس فرمایید.
⏰️ 9 صبح الی 21