تائید
فروش مسکونیآپارتمان53متر/زوج پسند/تاپ لوکیشن /فروش ویژه

53متر/زوج پسند/تاپ لوکیشن /فروش ویژه

22 ساعت پیش در فاز 1

متراژ
53
ساخت
1400
اتاق
1
قیمت کل
‏3,700,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏69,811,000 تومان
طبقه
1
وضعیت واحد
بازسازی نشده
به نام یکتای بی همتا...

درودبرشما ...

انتخابی مطمعن خونه ای که حس خوبی بهت میده با ما این حس رو
تجربه کنید

خزایی هستم مشاوروامین شمادر دپارتمان تشریفات شعبه فعال و کاملترین فایلینگ در منطقه اندیشه فازیک

قیمت کارشناسی شده به دوراز هیجانات بازار
⚜53متر
⚜ تکخواب
⚜پکیج کولر
⚜دسترسی عالی به امکانات رفاهی تفریحی
⚜پارکینگ
⚜بالکن
✅حوزه ثبتی تهران باپیش شماره021
✅ دارای سند تک برگ با استعلام رسمی
✅ فاصله 20دقیقه ای با میدان آزادی
✅صفر تا صد امور اداری وام و رهن به عهده املاک

⭕️اطلاع از موارد مشابه=فقط تماس(فرصت محدود!!!)

امکان بازدید 10صبح تا 10شب

❌(همه روزه حتی در ایام تعطیل)❌