تائید
فروش اداری و تجاریدفتر کار، اتاق اداری و مطب53متر موقعیت اداری ویو کل تهران/املاک آکو

53متر موقعیت اداری ویو کل تهران/املاک آکو

1 هفته پیش در باغ فیض

متراژ
53
ساخت
1397
اتاق
1
قیمت کل
‏13,300,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏250,943,000 تومان
طبقه
6
⚜️املاک آکو⚜️

مناسب مطب دفتر وکالت و

فایل کاملا شخصی

53متر 1 خواب
خطی رو به آفتاب
ویو ابدی بدون مشرف
فول امکانات
پارکینگ انباری تراس
2لاین آسانسور
2لاین راه پله
لابی شیک و مبله
سرایداری مقیم
آب و برق اضطراری

پیاده تا اشرفی 3دقیقه
بازدید باهماهنگی
⚜پاسخگوی تماس شما خانم سلامی ⚜