تائید
فروش مسکونیآپارتمان53متر وام دار سالن مربع خوش چیدمان

53متر وام دار سالن مربع خوش چیدمان

2 روز پیش در فاز 1

متراژ
53
ساخت
1399
اتاق
1
آسانسور
ندارد
قیمت کل
‏3,870,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏73,018,000 تومان
طبقه
1
تعداد کل طبقات
3
الهی به امید تو

مشاور شما:خانم فرزین

پاسخگویی 24ساعته حتی ایام تعطیل

مشخصات ملک
53متر
تک خواب
طبقه اول
پارکینگ سندی

✅بهترین زمان برای شروع سرمایه گذاری در ملک همین امروز است.

✅برای دریافت اطلاعات تکمیلی و هماهنگی بازدید لطفا تماس بگیرید.

✅دپارتمان بزرگ دیاکو امضاء لوکس ترین انتخاب شما