ویرایش تست
بستن
جهت استفاده از تمام امکانات سامانه وارد حساب کاربری خود شوید.
ورود / عضویت
0
0
0
آگهی جدید
0
تقاضای جدید
0
تیکت
0
یاد آوری
0
چت
0
آپارتمان
53متر/پارکینگ/انبار/سالن مربع/سود ده
53متر/پارکینگ/انبار/سالن مربع/سود ده
3 روز پیش در چیتگر شمالی
کپی شد
اطلاعات تماس
چت
درخواست بازدید
متراژ
53
ساخت
1397
اتاق
1
آسانسور
ندارد
پارکینگ
دارد
انباری
ندارد
قیمت کل
6,650,000,000 تومان
قیمت هر متر
125,471,000 تومان
طبقه
1
وضعیت واحد
بازسازی نشده
بنام خدایی که همواره با من است...
■■اقدام هوشمندانه ی امروزتان
تضمین آرامش فردای شماوعزیزانتان
●مشاوروهمراه شماازانتخاب تاسند خانم آزاد
________________________________________
■■ 53متری خوش نقشه
■■طراحی ودیزاین شیک و به روز
■■پارکینگ وانباری سندی
■■مناسب خوش سلیقه ها وسخت پسندان
■■فقط یک تماس،فاصله شما...تا...انتخاب ایده آلتان
■□■دپارتمان مهندسی،تخصصی بالون با
_________________________________________
بیش از600 فایل آماده ی تحویل■□■
_____________________________________
■☆■همین حالاتماس بگیر،شایدفردافروش رفته باشه.زمان راغنیمت بداریم
ثبت امتیاز برای آگهی
پس از بررسی دقیق اطلاعات ملک، نظر خود را دربارهی مطابقت آگهی با واقعیت، عکسها، قیمتگذاری و سایر ویژگیها ثبت کنید تا به دیگران برای تصمیمگیری بهتر کمک کنید.
نحوه نمایش و جذابیت متن و عکس آگهی
مایلم نظر و امتیازم به صورت ناشناس ثبت شود.
ثبت