53مترآپارتمان فروشی طبقه سوم شهرک وایین املاک سران
2 هفته پیش در شهرک وایین
کپی شد
اطلاعات تماس
چت
درخواست بازدید
متراژ
53
ساخت
1391
اتاق
1
آسانسور
ندارد
پارکینگ
ندارد
انباری
دارد
قیمت کل
2,550,000,000 تومان
قیمت هر متر
48,113,000 تومان
طبقه
3
وضعیت واحد
بازسازی نشده
⚜️فایل فروش⚜️
املاک سران
✔️53 متر
✔️طبقه سوم
✔️8 واحدی
✔️بدون پارکینگ
✔️انباری دارد
✔️بدون آسانسور
✔️یک خوابه
✔️تراورن
✔️کابینت mdf
✔️بلوک 1
✔️تخلیه فوری
✔️تراس
✔️دسترسی به امکانات فوق العاده
✔️مناسب سرمایه گزاری
⭕️__________________⭕️
شرایط پرداخت:
✅350 میلیون رهن مستاجر که توسط املاک سران انجام میشود
✅350 میلیون وام بانکی روی سند واحد میباشد
✅2میلیاردو پ550 میلیون تومان نقدینگی
⭕️______________________⭕️
⁉️جهت بازدید ، اطلاعات بیشتر یا فایل مشابه تماس بگیرید⁉️
⭕️____________________⭕️
مشاور ملکی شما کیافر
دفتر املاک : شهرک وایین خیابان سعدی بین خرداد سوم و پنجم املاک سران
لطفاً هرگونه مشکل یا نقص مرتبط با آگهی را گزارش دهید
پس از بررسی دقیق اطلاعات ملک، نظر خود را دربارهی مطابقت آگهی با واقعیت، عکسها، قیمتگذاری و سایر ویژگیها ثبت کنید تا به دیگران برای تصمیمگیری بهتر کمک کنید.