تائید
فروش مسکونیآپارتمان53متری سجادیه3 فروش

53متری سجادیه3 فروش

3 ساعت پیش در محله جاهدشهر

متراژ
53
ساخت
1381
اتاق
1
آسانسور
ندارد
پارکینگ
دارد
انباری
ندارد
قیمت کل
‏4,550,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏85,849,000 تومان
طبقه
همکف
با سلام و درود
یک واحد آپارتمان برای سرمایه گذاری و سکونت
53متری
اول سجادیه در بهترین لوکیشن منطقه
سجادیه3
سال ساخت 1381
کابینت ام دی آف
طبقه همکف
بازسازی شده صفر تا صد
واحد آماده
سند آماده انتقال

کارگزار شما برونی برای بازدید تماس بگیرید