تائید
فروش مسکونیآپارتمان53متری شهرک سینا فوق *مهردوست*

53متری شهرک سینا فوق *مهردوست*

1 سال پیش در تهران

متراژ
53
ساخت
1398
اتاق
1
قیمت کل
3٬000٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
56٬603٬000 تومان
طبقه
2
تعداد واحد در طبقه
تعداد کل طبقات
2
⚜️بنام خدای یکتا⚜️

⏪️⏪️⏪️املاک بزرگ رضایی⏩️⏩️⏩️

♦️مشخصات ♦️

✅️53متری شهرک سینا
✅️1خواب
✅️سند تک برگ
✅️کلا10واحد
✅️بدون دیوار مشترک
✅️ساختمان بسیار تمیز

واقع در بهترین لوکیشن منطقه تهران خلیج فارس در قلب شهرک سینا نزدیک خیابان اصلی
دسترسی سریع به ایستگاه اتوبوس سوپر مارکت فروشگاه زنجیره ای داروخانه شبانه روزی مدرسه موقعیت مکانی عالی

⭕️واحد مشابه موجود می باشد ⭕️

⭕️مشاورین ما آماده همکاری با مالکین برای فروش خرید اجاره رهن مشارکت ملک های شما هستن

⭕️خرید ،فروش ،اجاره ،رهن ،مشارکت زیر 24 انجام خواهیم داد

⭕️واحد مشابه از 38متر تا 150متری موجود می باشد

⭕️دارای مجوز رسمی از اتحادیه
⭕️با بیش از 20 سال سابقه کار درمنطقه
⭕️پاسخگوی از 9 صبح تا 12 شب

⭕️مشاوره رایگان برای خرید فروش ،پیش خرید و...
از صفر تا صد معامله را در کنار شما هستیم

⭕️برای اطلاعات بیشتر تماس بگیرید

⭕️ مشاور شما در منطقه مهردوست