تائید
فروش مسکونیآپارتمان53متری/فول امکانات/تکواحد/خوش نقشه/جیحون مالک اشتر

53متری/فول امکانات/تکواحد/خوش نقشه/جیحون مالک اشتر

2 هفته پیش در هاشمی

متراژ
53
ساخت
1398
اتاق
1
قیمت کل
‏4,330,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏81,698,000 تومان
طبقه
1
تعداد واحد در طبقه
1
تعداد کل طبقات
4
✅53 مستر-فول امکانات - خوش نقشه-4 راه گلی ✅

نما سنگ - کفپوش سرامیک - کابینت MDF - گاز رومیزی پنج شعله -هود لمسی سایلنت- آیفون تصویری

گرمایش : پکیج و رادیاتور
سرمایش : اسپیلت

غرق در نور ( آشپزخونه ؛ اطاق خواب ؛ و پذیرایی ) دارای پنجره های بزرگ و قدی و UPVC می باشد

سرویس ایرانی و فرنگی بصورت مجزا و خواب مستر
کمد دیواری بزرگ و جا دار

امکانات آپارتمان :
آسانسور برند ایتالیایی
انباری سندی بزرگ
بالکن کاربردی پارکینگ هم برای موتور موجوده

شرایط پرداخت اگر نقدینگی کمتر دارید :
قابلیت دریافت وام تا 1 میلیارد و 280 با ما(هزینه اوراق با شما )
قابلیت رهن تا 750 ملیون با ما
پرداخت نقد : 4 میلیارد و 330 ملیون با شما

توضیح - توضیح - توضیح اینکه مبلغ نقدی واحد 6 میلیارد و 360 ملیون تومان می باشد

بنده ردایی هستم کارشناس منطقه 9 و 10 و 11 و . . .
جهت بازدید آپارتمان لطفاً تماس بگیرید