تائید
فروش مسکونیآپارتمان53متری پرستار غرق نور خوش نقشه

53متری پرستار غرق نور خوش نقشه

6 روز پیش در ائمه اطهار

متراژ
53
ساخت
1383
اتاق
1
آسانسور
ندارد
پارکینگ
ندارد
انباری
دارد
قیمت کل
‏6,250,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏117,924,000 تومان
طبقه
4
وضعیت واحد
بازسازی شده
به نام خالق هستی

واحد 53متری واقع در پرستار
1خوابه بزرگ مستر تخت خور
طبقه چهارم (کم پله اول 6پله میخورد )
مشاعات بازسازی شده تمییز
واحد فوق العاده خوش نقشه نورگیر عالی پذیرایی پرده خور
انباری اختصاصی
کفپوش سرامیک
نقاشی شده

لوکیشن خوب منطقه دسترسی عالی

زیر قیمت منطقه
فروشنده 100% آماده فروش

برای اطلاعات بیشتر و بازدید واحد تماس بگیرید :
ارادتمند شما : قریشیان