تائید
فروش مسکونیآپارتمان54 متر تک واحدی نقشه فوق العاده

54 متر تک واحدی نقشه فوق العاده

15 ساعت پیش در نظام‌آباد

متراژ
54
ساخت
1393
اتاق
1
آسانسور
دارد
پارکینگ
ندارد
انباری
ندارد
قیمت کل
‏7,800,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏144,444,000 تومان
طبقه
2
54 متر
تک واحدی
طبقه دوم نقشه عالی
اتاق خواب بسیار بزرگ
کوچه خلوت و ارام نورگیر عالی
دسترسی عالی به مترو مدنی مراکز خرید
تک بازدید = خرید
مشاوره در ساخت و خرید فروش ملکی رسولی