تائید
فروش مسکونیآپارتمان54 متری 1خواب/خوش نقشه/بدون مشابه/پونک

54 متری 1خواب/خوش نقشه/بدون مشابه/پونک

1 روز پیش در پونک

متراژ
54
ساخت
1387
اتاق
1
قیمت کل
‏14,100,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏261,111,000 تومان
مناسب سرمایه گذاری و خرید و فروش

54 متری/ 1 خواب

〽️مشاور تخصصی منطقه سوری