تائید
فروش مسکونیزمین و کلنگی540متر زمین آپارتمانی فاز2 محله3

540متر زمین آپارتمانی فاز2 محله3

3 هفته پیش در فاز 2 مهستان

قیمت کل
‏14,000,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏25,925,000 تومان
________________⚜️ بنام پروردگار روزی دهنده ⚜️_______________

♦️ آماده دریافت مجوز و ساخت
♦️ مدارک کامل بدون مشکل مالک فروشنده واقعی
♦️ بالاترین قیمت آپارتمان در منطقه تضمینی قابل استعلام

✅️ ابعاد 30 × 18
✅️ فاز2 محله3 لاکچری ترین محله شهر
✅️ یکی از بهترین و آرام ترین محله های فاز 2
✅️ محله نوساز و درحال ساخت
✅️ بهترین گزینه برای ساخت و سرمایه گذاری
✅️ سازنده جهت مشارکت در ساخت موجود

✅️ ساخت 6طبقه (1پیلوت + 5طبقه مسکونی روی پیلوت )
✅️ دسترسی عالی به تمامی امکانات رفاهی
✅️ نزدیک مراکز تجاری، درمانی و ناوگان حمل ونقل عمومی

⚜️ کارشناس تخصصی زمین در شهرجدید مِهستان ⚜️
⚜️ نصرالهی کارگزاری املاک نویان ⚜️