تائید
فروش مسکونیخانه و ویلا540مترمربع باغ ویلا(کاسبی.ملاردویلاجنوبی)

540مترمربع باغ ویلا(کاسبی.ملاردویلاجنوبی)

2 هفته پیش در شهریار

متراژ
50
ساخت
1392
متراژ زمین
540
قیمت کل
‏8,000,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏14,814,000 تومان
سند
تک برگ
وضعیت واحد
بازسازی نشده
بالکن
دارد
✅540مترمربع باغ ویلا

✅50مترمربع ویلا

✅انشعابات کامل

✅استخر

✅سندتک برگ عرصه واعیان

✅قصدخریدوفروش باغ ویلادرغرب استان تهران راداریدبامشاورین املاک پروین درتماس باشید