تائید
فروش مسکونیآپارتمان54متر با 10 متر پاسیو فروش فوری

54متر با 10 متر پاسیو فروش فوری

10 ساعت پیش در مولوی

متراژ
54
ساخت
1388
اتاق
1
آسانسور
ندارد
پارکینگ
ندارد
انباری
دارد
قیمت کل
‏3,050,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏56,481,000 تومان
طبقه
همکف
تعداد کل طبقات
4
با نام و یاد خدا
گروه بزرگ کوچ

اطلاعات ملک
54 متر خوش نقشه
تک خواب
دو واحدی✅
طبقه اول
با 10 متر حیات خلوت
و 3 متر انباری
ملک نیاز به بازسازی دارد
ساختمان آرام و ساکت
با همسایگان خوب و با فرهنگ

قیمت واحد 3/050/000
با 350 رهن مستاجر تا برج 6

برای بازدید الان تماس بگیرید

کف ترین قیمت ها رو با دپارتمان کوچ تجربه خواهید کرد

اخوان هستم کارشناس تخصصی منطقه