تائید
فروش اداری و تجاریمغازه و غرفه54متر تجاری //فعال/سند تک برگ

54متر تجاری //فعال/سند تک برگ

3 هفته پیش در شهر زیبا

متراژ
54
ساخت
1395
اتاق
بدون اتاق
قیمت کل
‏6,200,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏114,814,000 تومان
❌پایان جستجو❌
✅✅
کارشناس تجاری علی معظمی✅

✅مشخصات
✴️54متر تجاری
✴️سند تک برگ
✴️خیابان اصلی
✴️کرکره برقی
✴️سرویس بهداشتی
✴️مغازه فعال می باشد
✴️قیمت 5 میلیارد .

✅با ما زودتر به نتیجه میرسید✅