تائید
فروش مسکونیآپارتمان54متر تک خواب بزرگ/نورگیر فوق العاده/نوساز

54متر تک خواب بزرگ/نورگیر فوق العاده/نوساز

2 هفته پیش در مولوی

متراژ
54
ساخت
1404
اتاق
1
قیمت کل
‏4,600,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏85,185,000 تومان
طبقه
3
تعداد واحد در طبقه
3
تعداد کل طبقات
4
به نام خدا
✨دپارتمان بزرگ کوچ با بیشترین فایلینگ منطقه✨

با بزرگ ترین و زیر قیمت ترین فایلینگ منطقه.
خرید و فروش واحد های شما مشتریان عزیز توسط کادر مجرب و زیر نظر کارشناس اتحادیه، کافیست تماس بگیرید

اطلاعات ملک:
54 متر سالن بزرگ و مربع
سرویس ایرانی و فرنگی
تک خواب بزرگ و تخت خور(2 نفره)
طبقه سوم 3 واحدی
✨فول امکانات ✨
پارکینگ✅
انباری✅
آسانسور ✅
سازه ساخته شده زیر نظر بهترین سازنده منطقه 12
بهترین متریال استفاده شده
اطلاعات مستاجر: 450 رهن کامل مستاجر تا برج 7

ما به شما کمک می کنیم تا با اطمینان کامل، تصمیمات هوشمندانه تری بگیرید.
از مشاوره (رایگان) و تحلیل های دقیق بازار در شرایط حال حاظر گرفته تا مراحل نهایی معامله، ما در کنار شما خواهیم بود.

با ما تماس بگیرید و اولین قدم را به سوی آینده ای روشن تر بردارید!

اخوان هستم کارشناس تخصصی منطقه