تائید
فروش مسکونیآپارتمان54متر خوش نقشه مختص سرمایه گذاران

54متر خوش نقشه مختص سرمایه گذاران

3 روز پیش در توحید

متراژ
54
ساخت
1396
اتاق
1
انباری
ندارد
قیمت کل
‏4,040,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏74,814,000 تومان
طبقه
2
تعداد واحد در طبقه
2
وضعیت واحد
بازسازی نشده
بالکن
دارد
جنس کف
سرامیک
تعداد کل طبقات
5
خرید واحدهای ریزمتراژ زیر قیمت واقعی بازار
فروش کمتر از 30 روز | گردش سریع سرمایه

حداقل سرمایه: 3 میلیارد تومان
مشارکت درصدی در هر معامله
بررسی کامل حقوقی قبل از خرید
تمرکز بر مناطق با تقاضای مصرفی بالا

مدل کار: خرید هوشمندانه → فروش سریع → تقسیم سود

مناسب افرادی که دنبال سود کوتاه مدت و نقدشوندگی بالا هستند.

برای دریافت توضیحات کامل و شرایط همکاری تماس بگیرید.