تائید
فروش مسکونیآپارتمان54متر رویایی جنت چهارباغ شرقی 9ساله

54متر رویایی جنت چهارباغ شرقی 9ساله

3 روز پیش در جنت‌آباد جنوبی

متراژ
54
ساخت
1396
اتاق
1
قیمت کل
‏14,500,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏268,518,000 تومان
طبقه
1
وضعیت واحد
بازسازی نشده
❗❗❗❗خریدتون به رخ بکشید ❗❗❗❗

ـتنها ریز متراژ زیر قیمت جنت جنوب

-----------خوش چیدمان سالن یک تیکه مربع

نما مشاعات تراورتن رومی چشمگیر ✳️

فرعی پهن سرتاسر مشاجر گذر عالی ✳️

بدون رقیب در قیمت مالک 100فروشنده

برای اطلاعات بیشتر حتما تماس بگرید.

مشاور کهنه کار منطقه ( پاشا )