تائید
فروش مسکونیآپارتمان54متر فروشی وحیدیه

54متر فروشی وحیدیه

20 ساعت پیش در وحیدیه

متراژ
54
ساخت
1401
اتاق
1
آسانسور
دارد
پارکینگ
ندارد
انباری
دارد
قیمت کل
‏9,120,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏168,888,000 تومان
طبقه
3
54متر،تک واحدی
مالک هستم