تائید
فروش مسکونیآپارتمان54متر/لوکس و همه چی تموم/گل سر سبد

54متر/لوکس و همه چی تموم/گل سر سبد

1 هفته پیش در فاز 1

متراژ
54
ساخت
1395
اتاق
1
قیمت کل
‏4,300,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏79,629,000 تومان
طبقه
1
وضعیت واحد
بازسازی نشده
دنبال خونه ای هستی که هم شیک باشه هم امن؟
اندیشه امن ترین منطقه برای سرمایه گذاری و سکونته.
⚡ برای رسیدن به رویاهات فقط یک تماس فاصله داری…..!

=========================================

⬇️⬇️⬇️مشخصات ملک⬇️⬇️⬇️

✅54متر✅
✅طبقه اول✅
✅تک خواب✅
✅نما سنگ✅
✅کلا 6 واحد✅
✅رو به آفتاب و نورگیر عالی✅
✅فول دیزاین✅

**************************************************

❇️✔️قابلیت اخذ وام تا 880 میلیون ✔️✅✅✅

❇️✔️رهن تا 550 میلیون✔️✅✅✅

✅️تضمین خرید مطمئن با سوددهی بالا✨

⁉️همه به شما خانه میفروشند؛ما آینده وسرمایه⁉️

❇️کسر بودجه داری نگران نباش وام و رهن بر عهده ما فرصتی ناب برای سرمایه گذاری و خرید خانه رویاییتان❇️

مشاور شما : امین

املاک آرتا