تائید
فروش مسکونیآپارتمان54متر / نقلی / فول / آپادانا

54متر / نقلی / فول / آپادانا

18 ساعت پیش در نیلوفر

متراژ
54
ساخت
1395
اتاق
1
قیمت کل
‏21,600,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏400,000,000 تومان
طبقه
2
سهروردی شمالی _ آپادانا

54متر 1خواب مستر
پارکینگ و انباری سندی
سالن پرده خور
روبه افتاب
خوش نقشه
فروشنده واقعی

مشاور شما کرمی
املاک 75