تائید
فروش مسکونیآپارتمان54متر/پیروزی/عباس جدیدی

54متر/پیروزی/عباس جدیدی

21 ساعت پیش در دهم فروردین

متراژ
54
ساخت
1381
اتاق
1
آسانسور
ندارد
پارکینگ
ندارد
انباری
ندارد
قیمت کل
‏5,470,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏101,296,000 تومان
طبقه
2
وضعیت واحد
بازسازی نشده
درود
54 متر ✅
اکازیون فول بازسازی شده✅
تکواحدی✅
طبقه دوم سندی✅
با احترام کارمزد 1٪