تائید
فروش مسکونیآپارتمان54و52متری/404/پارکینگ/اسانسور/خوش نقشه

54و52متری/404/پارکینگ/اسانسور/خوش نقشه

1 هفته پیش در مولوی

متراژ
54
ساخت
1404
اتاق
1
انباری
ندارد
قیمت کل
‏4,750,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏87,962,000 تومان
طبقه
4
وضعیت واحد
بازسازی نشده
《گروه بزرگ کوچ》
#بزرگترین و کامل ترین فایلینگ منطقه.
#تیم مجرب ما تخصصش توی فروش واحد های شما مشتریان عزیز است.

_ 52و55متری در یک ساختمان در دو طبقه متفاوت
_ تک خواب
_ چهار طبقه دو واحدی
_ دارای پارکینگ و آسانسور
_ سند تک برگ آماده انتقال
_ مناسب سرمایه گذاری و سکونت
.
_ 52 متری قیمت : 4,450,000,000
_ 54 متری قیمت : 4,750,000,000

. جهت مشاوره و کسب اطلاعات بیشتر تماس بگیرید .
(دوستی، مشاور تخصصی شما در منطقه)