تائید
فروش مسکونیآپارتمان55 متر / 10 ساله فول دیزاین / رو به آفتاب

55 متر / 10 ساله فول دیزاین / رو به آفتاب

13 ساعت پیش در سازمان برنامه جنوبی

متراژ
55
ساخت
1399
اتاق
1
قیمت کل
‏15,000,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏272,727,000 تومان
طبقه
2
55 متر یک خواب

بلوار فردوس غرب بین باکری و ستاری

ساختمان آرام نما و مشاعات تراورتن

فول دیزاین با بهترین متریال

خوش نقشه و خوش چیدمان

اتاق خواب بزرگ و استاندارد

6 متر پاسیو در اختیار

فروش فوری فروشنده واقعی

❗️2 میلیارد رهن واحد کسر شده

مشاور شما پوریا