تائید
فروش مسکونیخانه و ویلا55 متر تکواحدی کارون دامپزشکی

55 متر تکواحدی کارون دامپزشکی

22 ساعت پیش در جیحون

متراژ
55
ساخت
1390
اتاق
1
آسانسور
ندارد
پارکینگ
دارد
انباری
دارد
متراژ زمین
55
قیمت کل
‏8,500,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏154,545,000 تومان
وضعیت واحد
بازسازی نشده
بالکن
دارد
⚜️ املاک بزرگ درویش ⚜️
⚜️ ما متخصصین فروش ملک در منطقه هستیم ⚜️

✅ 55 متر تک خواب، 15 ساله، طبقه اول
✅ سالن بدون پرتی و آفتابگیر
✅ آشپزخانه بزرگ واقعی با کابینت فراوان
✅ خواب بزرگ نورگیر عالی از کوچه
✅ دارای پارکینگ، انباری و بالکن
✅ فرعی با گذر خوب و جای پارک فراوان
✅ قابلیت رهن تا 700 میلیون

‼️ بازدید این ملک را از دست ندهید ‼️
↩️ کارگزار شما: فرزانه ↪️