تائید
فروش مسکونیآپارتمان55 متر سندی / فول / 10 متر پاسیو دیزاین شده/ ارم

55 متر سندی / فول / 10 متر پاسیو دیزاین شده/ ارم

2 هفته پیش در ارم

متراژ
55
ساخت
1397
اتاق
1
انباری
ندارد
قیمت کل
‏12,200,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏221,818,000 تومان
طبقه
1
وضعیت واحد
بازسازی نشده
جنس کف
سرامیک
55 متر یکخواب خوش نقشه

فول امکانات :
پارکینگ
آسانسور
10 متر حیاط خلوت در اختیار دیزاین شده
کف سرامیک
کابینت هایگلس

‼️خریدارن محترم از قیمت کسر شده مبلغ یک میلیارد و سیصد بابت رهن واحد کسر شده
رهن واحد ظرف مدت سه روز با ما ‼️

دسترسی راحت به مترو و مراکز خرید

مشاور شما: خانم محمدی
املاک سفیر پونک