تائید
فروش مسکونیآپارتمان55 متر طبقه اول با پارکینگ و انباری

55 متر طبقه اول با پارکینگ و انباری

2 هفته پیش در مسعودیه

متراژ
55
ساخت
1382
اتاق
1
آسانسور
ندارد
قیمت کل
‏4,600,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏83,636,000 تومان
طبقه
1
وضعیت واحد
بازسازی نشده
⚜به نام خدا ⚜

املاک طهران: پل ارتباطی شما با خانه رویایی

⚜️ اینجا فقط یک ساختمان نیست؛ جاییه که خاطره ها شکل می گیرن! ⚜️

✨ مشخصات ملک:

*   طبقه: اول

*   تعداد اتاق: 1

*   متراژ:55

*   پارکینگ:دارد

*   انباری:دارد

*   آسانسور:ندارد

*   کف: سرامیک

*   کابینت: MDF

*   ❄️ سرمایش: کولر آبی

*   گرمایش: بخاری

*   ☀️ وضعیت نوردهی: با توجه به دو بر بدون ملک نور دهی فوق العاده مناسب سرمایه گذاری

*   وضعیت سند: تک برگ آماده انتقال

*   وضعیت رهن: 200 رهن

*   وضعیت دسترسی: نزدیک به ابومسلم خراسانی

قیمت واحد با پارکینگ 5100 از این مبلغ 200 تومان بابت رهن کسر می شود پرداختی شما بدون دریافت وام 4900 بدون لحاظ تخفیف ویژه

--------------------------------------------------
خونتو سریع تر از همیشه بفروش یا بخر! ✅

⚜️ شما خریدار واحد در گرون ترین شهر جهان هستید ⚜️

مشاوره رایگان و تخصصی:
امیر حیدری

همین حالا تماس بگیرید و رویای خود را محقق کنید!