تائید
فروش مسکونیآپارتمان55 متر * غرق نور * بدون مشابه * سرمایه گذاری

55 متر * غرق نور * بدون مشابه * سرمایه گذاری

3 روز پیش در شهران جنوبی

متراژ
55
ساخت
1384
اتاق
1
آسانسور
ندارد
پارکینگ
ندارد
انباری
دارد
قیمت کل
‏9,200,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏167,272,000 تومان
طبقه
3
تعداد واحد در طبقه
تعداد کل طبقات
4
✅ 55 متر / یک خواب
✅ ترکیب نور و نقشه این واحدو بسیار دلنشین کرده
✅خواب بزرگ و سالن مربع خوش چیدمان

♦️ انباری
♦️ دسترسی بی نظیر
♦️ بازدید = خرید ٪100
♦️ 650 در رهن مستاجر از مبلغ کل کسر شده

⚜️ خانه دار شدن سخت نیست کافیست تماس بگیرید تا با توجه به سلیقه و بودجه شما تمام فایل های موجود در منطقه 5 را به شما معرفی کنم ⚜️

مشاور شما : راستین