تائید
فروش مسکونیآپارتمان55 متری / بدون خرج / یبر

55 متری / بدون خرج / یبر

2 هفته پیش در پاکدشت مامازند

متراژ
55
ساخت
1390
اتاق
1
آسانسور
ندارد
پارکینگ
ندارد
انباری
ندارد
قیمت کل
‏1,390,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏25,272,000 تومان
طبقه
3
وضعیت واحد
بازسازی نشده
✔️ 55 متر، 1 خواب

✔️ کولرگازی

✔️ کمد دیواری

✔️ کابینت ام دی اف

✔️ گاز صفحه ای

✔️ هود

✔️ واحد در حال حاضر 100 میلیون در رهن مستاجر میباشد که از مبلغ کل کسر میگردد

موقعیت: یبر، امام علی

برای بازدید همین الان تماس بگیر!

مشاور و راهنمای شما: بلوری

ضمنا اگر واحدی برای فروش دارید با من در ارتباط باشید.

دپارتمان املاک پاکدشت دات ملک آماده ارائه بهترین فایل ها متناسب با بودجه شماست!
" با مدیریت جناب جیبا "