تائید
فروش مسکونیزمین و کلنگی550 متر شهرک بهار روستای بهار

550 متر شهرک بهار روستای بهار

13 ساعت پیش در بهار (مشهد)

ارسال این اگهی به صفحه استوری های من کپی شد
اطلاعات تماس
چت
درخواست بازدید
قیمت ملک
‏2,000,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏3,636,000 تومان
با سلام

زمین به متراژ 550 متر با 11 متر حاشیه.
دور دیوار و درب.
صفحه گذاری شده .
24 عدد ستون قوطی 14 ارتفاع 6 متر برپا شده.

مدارک تکمیل و معتبر.

بدون واسطه !!!

اطلاعات بیشتر و موارد مشابه تماس در خدمتم.

اطلاعات املاک سیّاحی
نبش بهار 8